Lustra w złotej ramie

Informacja

  Lustra w złotej ramie

  Jest 10 produktów.
  Widok 1 - 10 z 10 pozycji

  Od wieków złoto stanowi symbol bogactwa, wieczności i niezniszczalności. W architekturze i sztuce miało przywodzić na myśl sferę sacrum. Nie bez powodu dachy obiektów sakralnych malowano na złoto, a obrazom prezentującym boskość nadawano tło w tym kolorze. Po dziś dzień złoto kojarzy się z luksusem i pewną niedostępnością. Z uwagi na swoją wyjątkowość, barwa ta zyskała szerokie wykorzystanie m.in. w elementach wykańczania wnętrz. Złote dekoracje, karnisze, ramy obrazów czy luster nadają pomieszczeniom rys wytworności i elegancji.

  Ozdobne lustra w złotej ramie

  Trudno wyobrazić sobie mieszkanie czy dom bez lustra. Przedmiot ten – poza swoją podstawową funkcją, czyli dawaniem możliwości przejrzenia się i zobaczenia swojego wyglądu – odgrywa również szereg innych ról. Lustro stanowi doskonały element dekoracyjny wnętrza. W zależności od swojego kształtu, wielkości i formy, pozwala na wydobycie pożądanych walorów pokoju, łazienki, przedpokoju czy innego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane lustro pozwala na optyczne powiększenie wnętrza i zrównoważenie poziomu jego oświetlenia. Ma to szczególne znaczenie w przypadku pomieszczeń, w których brakuje światła, są wąskie lub ciasne. Jeśli poszukują Państwo ozdobnego i ponadczasowego lustra złota rama będzie tym, co nada mu taki charakter. Lustra w złotej oprawie znakomicie harmonizują nie tylko z wnętrzami domowymi, ale także zachwycająco wyglądają w hotelach, restauracjach, kancelariach czy prywatnych gabinetach.

  Nasze propozycje luster ze złotą ramą

  W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogaty asortyment niezwykłych luster w złotych ramach. W ofercie posiadamy zarówno lustra w ramach prostych, wręcz minimalistycznych, jak i w bogato zdobionych, z dekoracyjnymi ornamentami. Te pierwsze idealnie pasują do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnej konwencji, natomiast lustra z okazałymi zdobieniami stanowią doskonały wybór do wnętrz w stylu klasycznym i glamour. Polecamy modele w różnych rozmiarach i kształtach – od typowych prostokątnych i kwadratowych, przez okrągłe i owalne, aż po niesymetryczne rozwiązania. Coraz większą popularnością cieszą się modele złożone z kilku połączonych ze sobą luster, np. okrągłych o różnej wielkości. Pięknie prezentują się one w większych pomieszczeniach, gdzie mogą być odpowiednio wyeksponowane.

  Lustro w złotej ramie to praktyczna ozdoba

  Jeśli chodzi o duże, stojące lustra w złotej ramie, stanowią one nietuzinkową, ale i praktyczną ozdobę w sypialni, garderobie lub przedpokoju. Klasyczne lustra wiszące mają uniwersalne zastosowanie i mogą ozdobić praktyczne każde wnętrze. Wśród naszych propozycji znajdują się także lustra, których rama stanowi kluczowy element. W takich przypadkach sama tafla ma nieduże rozmiary, natomiast jej oprawa odznacza się znaczną szerokością i bogactwem zdobień. Tego typu lustra pełnią przede wszystkim funkcje ozdobne, przydając pomieszczeniu klimat luksusu.

  W przypadku zapotrzebowania na lustra w złotej ramie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych propozycji. W razie pytań chętnie służymy pomocą! Zachęcamy do zakupów.