O nas

Firma ALJAR Jarosław Węgliński jest firmą rodzinną z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją , sprzedażą oraz dystrybucją szeroko pojętych wyrobów pościelowych oraz dekoracyjnych.

Produkty dostępne w naszej ofercie wykonane są przez naszą firmę bądź też pochodzą od sprawdzonych partnerów handlowych wyselekcjonowanych poprzez nieustanną obserwację rynku tekstylnego oraz dekoracyjnego w Polsce i poza granicami kraju.

Nieustanne poszukiwania w zakresie doboru tkanin oraz materiałów do wykonania wszystkich produktów sprawiają, że nasz asortyment staje się coraz bogatszy i bardziej różnorodny.

Uznanie i zadowolenie klientów oraz dążenie do doskonałości są dla naszej firmy celem nadrzędnym i stanowią istotę działania na przyszłość.

W naszej ofercie znajduja sie min:

KOŁDRY  PODUSZKI  PRZEŚCIERADŁA  KOCE

 OBRUSY  KOMPLETY POŚCIELI  NARZUTY  SZLAFROKI   ZEGARY   LAMPIONY   ŚWIECE   ARTYKUŁY DEKORACYJNE   MEBLE WYROBY DREWNIANE   WAZONY  WIESZAKI  OSŁONKI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomilismy sklep internetowy Oladom.pl, tak aby nasza oferta docierała do możliwie jak największej grupy klientów.

Zachęcamy do kontaktu z Naszą firmą.